SEMINÁŘE

Pro větší či menší skupinky osob nejen z hlediska image, ale i typologie povahy a dalších dovedností.

JAK SKVĚLE VYPADAT VE SPRÁVNÝCH BARVÁCH

Seminář  s praktickými ukázkami typování osob. Po základní přednášce o Barevné typologii se učí všichni účastníci typovat na 2 osobách vybraných z publika. Účastníci získají manuál o všech základních barevných typech. Barevné typologii na www.barevnatypologie.cz  Doba trvání 3 hodiny. Cena 6 600 Kč. 

INDIVIDUÁLNÍ ZÁKLADNÍ TYPOLOGIE 

Po Semináři možno na místě určit typ jednotlivé osoby - Základní barevná typologie s ukázkou top barev + vzorník  barev na nákupy oblečení.  Doba trvání 0, 5 hodiny osoba. Cena 750 Kč.

KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY A UKÁZKY LIFTINGU PLETI OBLIČEJE

Výuka základních cviků Obličejové jógy s ukázkou omlazení pleti novými technologiemi, které zpevní a zeštíhlí obličej a odstraní vrásky. Ochutnávka Kurzu Obličejové jógy zaměřená na omlazení pleti domácími technologiemi na omlazení obličeje. Doba trvání 4 hodiny. Max. 12 osob. Cena 11 900 Kč.

ÚSMĚV PRODÁVÁ - KURZ OBLIČEJOVÉ JÓGY

Úsměv zvyšuje zisky a ozdravuje. Naučím Vaše ženy cviky Obličejové gymnastiky, které je omladí a osvěží. Zpevní se obličej, zmizí drobné vrásky a ženy získají mladistvý vzhled. Účastnice si odnesou Manuály s fotografiemi cviků a dárky v ceně 960 korun na osobu. Doba trvání 3 hodiny. Max. 12 osob. Cena 9 900 Kč

JAK ZLEPŠIT KOMUNIKACI VE FIRMĚ

Nejsme všichni stejní. Naučte se poznat, jací jsou lidé kolem Vás ve skutečnosti a komunikujte s nimi tak, aby podávali co nejlepší výkon. Porozumění mezi lidmi je základem spokojenosti. Doba trvání 2x 4 hodiny. Max. 12 osob ve skupině. Cena celkem 9 900 Kč.¨

JAK ZLEPŠIT PRÁCI OBCHODNÍKŮ

Zákazníci nejsou všichni stejní. K tomu, aby od nás rádi nakupovali, potřebuje každý něco jiného. Naučíme Vaše obchodníky jednat s různými zákazníky a směřovat je k uzavření obchodu. Doba trvání 2x 4 hodiny. Max. 12 osob ve skupině. Cena celkem 9 900 Kč.

JAK BÝT ELEGANTNĚ NALÍČENÁ

Praktický kurz s výukou líčení pro skupinku žen, pod vedením vizážistky s 25. letou praxí.

Ženy se dozví svůj Barevný typ a naučí se precizní, svěží a jednoduché líčení na každý den. Obdrží barevnost a soupis líčidel.

Doba trvání 4 hodiny, Max. počet 6 osob. Cena včetně Barevné typologie, pomůcek a líčidel 11 900 Kč. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!