O nás

Jsme manželský pár, Kateřina Schlosserová vizážistka a Ing. Stanislav Šafář lektor a užitý psycholog. Společně vytváříme harmonii mezi vzděláváním a krásou. Nový vzhled i na základě povahy či osobnostního typu.

Kateřina Schlosserová
Kateřina Schlosserová

Vizážistice a oblékání manažerů se věnuji přes čtvrt století. Mým prvním klientem byl hned Generální ředitel Českých drah a následně prezident Policie ČR, jehož image jsem vytvářela v utajení, a tak jsem byla hned na začátku své profesní dráhy "vrhnuta do prudké řeky".... Naučila jsem se dát do každé zakázky maximum a svému klientovi či klientce se věnuji na 200%, ale pak výsledek stojí za to. Jsem velmi precizní. Snažím se vystihnout osobnosti klienta, "Nepředělávám klienta k obrazu svému, ale spolu s ním tvořím jeho nový obraz." 

Nadčasová vizážistka Kateřina Schlosserová. 

Přednášky. Nejčastěji přednáším pro firmy, kde jsem školila jejich manažery a obchodní zástupce v oblasti oblékání a psychologie barev.  Jsem specialistka na barvy oblékání z hlediska slušivosti.                                                     Pracovala jsem např. pro firmy: Roche, Astra-Zeneca, S.A.B., GiTy, ABB a další. Firmou Astra-Zeneca jsem byla vyhodnocena jako nejlepší školitelka.

Fotografuji i manažery a podnikatelky do odborných časopisů a článků, modelky, ženy-amatérky do luxusních rámů do interiérů jejich domovů atd.

Mimo vizážistické služby provozuji i psychologické poradenství v oblastech: profil osobnosti, profesní vztahy, oblasti úspěchu, rizika podnikání atd. Spolupracujeme také s dalšími odborníky z příbuzných oblastí.

Ing. Stanislav Šafář

Je lektor a užitý psycholog. Zabývá se manažerskými a obchodními dovednostmi. Je specialistou na Typologii lidských povah.

Ing. Stanislav Šafář
Ing. Stanislav Šafář

Naše svatební fotografie, kde jsem samozřejmě sladila i manžela s mými šaty a kyticí. Fotografováno na zámku Lysice. Školení či Seminář Vám můžeme zajistit jak v moderních hotelech a Wellness centrech, tak v historických budovách, včetně rautu a doprovodného večerního programu. 

20 let jsem sbíral manažerské a obchodní zkušenosti. Od roku 2006 je využívám ve své lektorské činnosti, abych pomohl manažerům a obchodníkům zlepšovat jejich práci rychle a efektivně. 15 let se aktivně zabývám typologií a jejím využitím v praktickém životě. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!